Başa Dön

Ece Vahapoğlu’dan Anlamlı Söyleşi

blank

Ece Vahapoğlu’dan Anlamlı Söyleşi

Okuma süresi 1 dakika

Ünlü gazeteci ve yazar Ece Vahapoğlu, Anneler Günü için Türk Eğitim Derneği’nin Swissôtel’de düzenlediği etkinlikte söyleşi gerçekleştirdi.

Türk Eğitim Derneği’nin 10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye Kampanyası’na destek vermek için organize edilen söyleşinin geliri maddi sıkıntıları olan başarılı çocuklara ulaştırıldı. İş ve cemiyet hayatından büyük ilgi gören söyleşide Vahapoğlu, “60 Günde İdeal Vücut” kitabından da bahsetti. Söyleşinin ardından müzik dinletisiyle keyifli dakikalar paylaşan davetliler böyle önemli bir amaç için bir araya gelmenin gururunu yaşadıklarını belirttiler.

[nggallery id=1364]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.