Başa Dön

Ece Sükan’dan Stil Önerileri

blank

Ece Sükan’dan Stil Önerileri

Stil Danışmanı Ece Sükan, Ankara Kentpark AVM’de Harvey Nichols’ın Sonbahar- Kış Koleksiyonu değerlendirmek ve moda ile ilgili merak edilen soruları yanıtlamak için Ankara cemiyet hayatının seçkin hanımlarıyla bir araya geldi.

Ünlü stil danışmanı Ece Sükan’ın, giyim markası Harvey Nichols’ın Sonbahar- Kış Koleksiyonunu yorumladığı etkinliğe Ankara cemiyetinin moda severleri büyük ilgi gösterdi. Sonbahar-Kış 2013/2014 sezonuna yönelik kişiye özel stil önerilerini de yapan Sükan, modanın artık özgür olduğunu ve kadınların kıyafet tercihlerinde tabuları yıkmaları gerektiğini belirtti. Sohbet tadında geçen konuşmanın ardından Sükan, cemiyet hanımlarının moda hakkındaki sorularını da yanıtladı.
Kentpark AVM’de gerçekleşen keyifli etkinlikte davetlilere leziz ikramlar da yapıldı.
ECE SÜKAN (2)_400x600

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.