Başa Dön

Ece Seçkin İle Aşka Geldiler

blank

Ece Seçkin İle Aşka Geldiler

Okuma süresi 1 dakika

BMD, KMD, TURYİD ve TÜRES’in öncülüğünde toplumsal, refah ve güven duygusunu pekiştirmeyi amaçlayan ‘Hayatına Sahip Çık’ sivil toplum hareketine bir çok kesimden büyük destek geliyor.
Ağaoğlu Turizm Grubu’nun şehir kulübü, spor ve yaşam merkezi MyClub’Bahçelievler, üyeleri için MyClub’Bahçelievler şubesinde, yeni yılın ilk partisini düzenledi. Duygu Su Gülpınar’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen partiye gecenin onur konuğu Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu da katılarak hem çalışanlarına hem de genç sevgilisine büyük destek vererek “Hayatına sahip çık” kampanyasına katkıda bulundu. Şehir kulübü, spor ve yaşam merkezi Ağaoğlu MyClub, yapmış olduğu yeniliklere her gün bir yenisini daha ekleyerek, pop müziğinin başarılı ismi Ece Seçkin ile Ağaoğlu MyClub’Bahçelievler üyelerine eğlenceli ve bir o kadar da unutamayacakları gece yaşattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.