Başa Dön

Duyularınızı harekete geçiren Lansmanlara Şık Final

blank

Duyularınızı harekete geçiren Lansmanlara Şık Final

Okuma süresi 1 dakika

Loreal markasının ürün grubunda yer alan Yves Saint Laurent ve Giorgio Armani markaları, yeni sezona ait ruj ve parfüm lansmanlarını Ankaralılar ile buluşturdu.

Yves Saint Laurent Beaute markası, modern zamanın özgür, sıra dışı ve tutkulu kadınını tanımladığı yeni ürünü Mon Paris parfüm lansmanını Panora AVM’de bulunan Sephora mağazasında yoğun katılım ile gerçekleştirdi. Dünya’nın en iyi kozmetik markaları arasında yer alan Yves Saint Laurent Beauté, marka temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşen davette katılımcılar genç ve dinamik makyaj trendleri hakkında bilgilendirildi.
Giorgio Armani markası Ankara’nın en ünlü caddesi olan Tunalı Hilmi’de bulunan Sevil Parfümeri’de gerçekleştirdiği davet ile yeni nesil kırmızı rujlarını tanıttı. Davetliler Giorgio Armani’nin profesyonel makyaj sanatçılarına merak ettiklerini sorma şansına sahip olurken yeni koleksiyon rujları da deneyimleme imkanı buldu

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.