Başa Dön

Mutluluğa “Evet” dediler

blank

Mutluluğa “Evet” dediler

Okuma süresi 1 dakika

TEKSO Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet  Derviş Çetin ve Sevgi Çetin’in oğlu Y. Makina Mühendisi Ali Çetin ile Elektronik Mühendisi Mahmut ve Perran Beşirli’nin  Endüstri Mühendisi kızları Ceren Beşirli, Bursa Çelik Palas ve İstanbul Bomonti Hilton’da gerçekleşen törenlerle evlendiler.

Keyifli dakikların yaşandığı gecede hiçbir detay atlanmadı. Davete katılan konuklar ise şıklıklarıyla göz kamaştırdı. Fuat Paşa Yalısı’nda gerçekleşen  Kına gecesinde  de  gelinin arkadaşları giydikleri kaftanlarla  kına yakarak Osmanlı geleneklerini yaşattılar.  Çok özenle hazırlanan kıyafetler gecede büyük ilgi gördü.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: