© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mar Group ve Ströer’in Mutlu Günü

Mar Group ve Ströer’in Mutlu Günü

Mar Group’la birçok mekan yaratan genç işletmeci Uğur Karabayır ile Ströer firmasında üst düzey yöneticilik yapan İrem İşman, Çubuklu 29’da gerçekleşen düğün töreniyle dünya evine girdiler.

Üç buçuk sene önce bir yılbaşı partisinde tanışan ve ilişkilerini nikah masasına taşıyan çiftin mutlu gününe dört yüz davetli şahitlik etti. Davetlileri İşman ve Karabayır aileleri kapıda karşıladı. Davetlilerin gelmesinin ardından, Uğur Karabayır ve İrem İşman’ın hayatlarının en özel gecesi de başladı. Çift meşaleler altından merdivenleri inerek nikah masasına ulaştılar.
Damat Uğur Karabayır Taji imzalı damatlığıyla oldukça şıkken, gelin İrem İşman da imzalı gelinliğiyle gecede göz kamaştırıyordu. Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Kahyaoğlu’nun renkli nikah töreni sunumunda oldukça eğlenceli anlar yaşandı.
Genç çiftin hayatlarının en mutlu günündeki şahitleri ise Ayşe Azizoğlu, Işıl Sarraf, Mehmet Edin, Altuğ Öztaş, Özge Argüder Sander, Bülent Çorak ve Zeynep Akçit oldu. Nikahın kıyılmasının ardından, mutlu çift ilk danslarını yaptılar. Genç çift işlerinin yoğunluğu nedeniyle balayını Eylül ayına ertelediler. Karabayır çifti Eylül’de yapacakları balayını New York ve Los Angeles’ta geçirecekler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.