© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Kosiflerin Mutlu Günü

Kosiflerin Mutlu Günü

Kosifler Group Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kosif’in oğlu Kosifler Otomotiv’in yöneticilerinden Hakan Kosif ve Eveline Moraes Rocha görkemli bir düğün töreniyle evlendi. 

Geçtiğimiz yıl nişanlanarak evliliğe ilk adım atan genç çiftin Swissôtel’de düzenlenen düğün törenine aralarında birçok yabancı misafirin bulunduğu altı yüz seçkin davetli katıldı. Eveline Moraes Rocha, Canan Yaka imzası taşıyan gelinliğiyle göz kamaştırırken, Hakan Kosif’in damatlığı ise Vakko imzası taşıyordu. Swissôtel’de düzenlenen nikahı Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal kıyarken, Hakan-Eveline Kosif çifti balayı tatili için Maldiv’i tercih etti. Her ayrıntının en ince detayına kadar düşünüldüğü düğün davetinde konuklar gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendiler.

 

[nggallery id=1133]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.