© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İş Dünyasını Buluşturan Düğün

İş Dünyasını Buluşturan Düğün

Anadolu Efes Marmara Avrupa Bölge Satış Direktörü Ersin Barbaros Ergin ve Mine İyiuyarlar, İzmir Arena’da gerçekleşen görkemli bir düğün töreni ile dünya evine girdi. 

İş dünyası ve cemiyet hayatından birçok ismin katıldığı düğün töreninde çiftin nikâh şahidi, Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan ve İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli oldu. İstanbul ve İzmir’den birçok davetlinin yer aldığı düğün iş dünyasını buluşturdu. Denizin üzerinde kıyılan nikah törenine beş yüzü aşkın davetli katıldı. 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.