Başa Dön

Hafızalardan Silinmeyecek Düğün

blank

Hafızalardan Silinmeyecek Düğün

Okuma süresi 1 dakika

Mehmet- Gülseren Özcan’ın oğulları Mühendis Murat Özcan ile Özer- Fatma Aydoğan’ın mühendis kızları Melike Aydoğan, JW Marriott Otel’de düzenlenen ve hafızalardan uzun süre silinmeyecek bir törenle evlendiler.

JW Marriott Otel’de düzenlenen görkemli bir törenle dünya evine giren mutlu çift, dört yıllık ilişkilerini mutlu sona erdirdiler. Davete iş, sosyal ve cemiyet hayatından çok sayıda seçkin davetli katıldı. Şahitliklerini Lena Katty ve Ahmet Korkmaz’ın yaptığı nikah merasimi, çiftin yakın arkadaşlarının yaptıkları tezahüratlarla renk buldu. Çift duygu dolu danslarının ardından gecenin sürprizi niteliğinde gerçekleştirdikleri Ege Yöresi’ne özgü “Zeybek” oyunu oynadılar.
MURAT ÖZCAN- MELİKE AYDOĞAN (3)_800x533

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.