Başa Dön

Cemiyet Hayatının Beklenen Düğünü

blank

Cemiyet Hayatının Beklenen Düğünü

Okuma süresi 1 dakika

Tezman Holding’in sahibi Tilda-Erol Tezman’ın oğlu Ralf ile İzmirli İbrahim-Şebnem Kardıçalı çiftinin kızı Sanem Kardıçalı şık bir düğün töreni ile dünya evine
girdiler.

Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen düğün töreninde İstanbul cemiyet hayatının ünlü isimleri bir araya geldi. İki yıl önce arkadaşları aracılığıyla tanışan çiftin nikah şahitliğini Şermin Rodop ve Selim Tezman üstlendi.Geçtiğimiz yıl Eylül ayında Ralf Beyin sürprizi ile nişanlanan çift evlilik yolunda önemli bir adım atmışlardı.Genç çiftin düğününde superstar Ajda Pekkan sahne alarak geceye katılan konukların eğlenceli zaman gerçirmesini sağladı.Geceye katılan hanımlar ve baylar şıklıkları ile göz kamaştırdı. Bayanlar arasında adeta güzellik yarışı var gibiydi. Yeni evil çift balayı adresi olarak Seyşel Adaları’nı tercih ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.