Başa Dön

Büyük Aşkta Mutlu Son

Büyük Aşkta Mutlu Son

Ankaralı iş adamı Alper Dedebayraktar ve Avukat Çağla Dursun Swiss Otel Ankara’da gerçekleştirilen şık bir düğün ile dünyaevine girdi. Çiftin düğününe yakın arkadaşlarının yanı sıra iş ve cemiyet hayatından davetliler katılım gösterdi.

Alper Dedebayraktar ve Çağla Dursun altı ay önce arkadaş ortamında tanışıp Kasım ayında aile arasında gerçekleşen bir nişan ile evliliğe ilk adımlarını attıktan sonra geçtiğimiz günlerde renkli bir törenle dünyaevine girdiler. Dedebayraktar çifti atılan imzaların ardından alkışlar eşliğinde ilk danslarını gerçekleştirdi. Genç çift, gecenin ilerleyen saatlerine kadar arkadaşlarıyla dans edip gönüllerince eğlendi.

Yazar Hakkında: /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Bir Yorum Ekleyin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.