Başa Dön

Büyük Aşkta Mutlu Son

Büyük Aşkta Mutlu Son

Okuma süresi 1 dakika

İşkaya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Murat Kaya ve Nazan Örcün Marriott Otel’de gerçekleşen düğün ile dünya evine girdi. Düğüne iş, cemiyet ve siyaset hayatından 900 kişilik bir katılım oldu.

İki yıl önce damat Murat Kaya’nın kardeşi Gülay Kaya aracılığı ile tanışan çift, 1 yıl önce aile arasında gerçekleşen bir organizasyon ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı attılar. Sak Organizasyon’un planladığı düğünde tüm konuklar ve genç çift muhteşem bir gece geçirdi. Çift gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlendi. Düğünün ardından çiçeği burnunda Kaya ve Örcün çifti balayı adresi olarak Dubai’yi tercih etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.