Başa Dön

Büyük Aşkta Mutlu Son

Büyük Aşkta Mutlu Son

Sanayici iş adamı Yasin Utku Tekin ile iş hayatının tanınan simalarından Selin Ertürk Marriott Otel’de gerçekleşen şık bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirdi.

Bir yıl önce arkadaş ortamında tanışan ve geçtiğimiz ay nişanlanarak evliliğe ilk adımlarını atan Yasin Utku Tekin ve Selin Ertürk tüm konukların salondaki yerlerini almasının ardından alkışlar eşliğinde salona giriş yaptı. Büyük bir heyecanla nikah memurunun sorusuna “evet” cevabını veren çift gece boyunca aileleri ve arkadaşları ile doyasıya eğlendikten sonra törenin ardından balayı için Maldivler’e doğru mavi bir yolculuğa çıktı.

Yazar Hakkında: /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Bir Yorum Ekleyin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.