Başa Dön

Büyük Aşkta Mutlu Son

Büyük Aşkta Mutlu Son

Okuma süresi 1 dakika

Index Bilgisayar’da Satış Müdürü olan Baran Zoral ve JForce firmasında Kurumsal Müşteri Yönetici olarak çalışan Elif Naz Sağlam, Wyndham Otel’de gerçekleşen düğün töreni ile evlendiler.

İş ortamında tanışan Zoral ve Sağlam, kasım ayında aile arasında sade bir tören ile nişanlanarak evliliğe ilk adımı atmışlardı. Genç çiftin düğününde, konuklar gelin ve damat ile bol bol fotoğraf çektirerek bu güzel günü ölümsüzleştirdiler. Çift, balayı tercihi olarak öncelikle Roma’ya, ardından Barselona’ya seyahat edeceklerini açıkladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.