© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Bilkent’te Şık Düğün

Bilkent’te Şık Düğün

Murat Aydın ve Meriç İhtiyaroğlu Bilkent Otel’de gerçekleşen şık bir düğünle hayatlarını birleştirdiler.

RollHouse Bowling ve Eğlence Merkezlerinin sahibi Osman Aydın’ın oğlu İşletme Müdürü Murat Aydın ve Rasim, Selma İhtiyaroğlu çiftinin kızları Meriç İhtiyaroğlu iki yıl önce başlayan birlikteliğini görkemli bir düğünle geleceğe taşıdılar. Bilkent Otel’de gerçekleşen ve kır bahçesinde başlayan nikah töreni için davetliler yerlerini aldıktan sonra nikah töreni başladı. Oldukça heyecanlı ve birbirlerine yakıştıkları gözlenen çift imzaların atılmasının ardından ilk danslarını gerçekleştirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.