Başa Dön

Beş Şahitle Evlendiler

blank

Beş Şahitle Evlendiler

Okuma süresi 1 dakika

Neziroğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Neziroğlu ile Ayşe Selin Küçük, Sheraton Otel’inde düzenlenen şık bir düğün töreniyle evlendiler.
Üç yıl önce birbirini tanıyan çift, geçtiğimiz yıl Aralık ayında nişanlanarak evlilik yolunda önemli adımı atmıştı. Çiftin şahitliklerini ise Ali Osman Koca, Ülkü Güney, Ömer Şarlak, Ali Kibar ve Ahmet Çakan üstlendi. Gecenin ilerleyen saatlerinde konuklar canlı müzik eşliğinde eğlencenin gecenin tadını çıkardılar. Neziroğlu çifti balayı adresi olarak da Dubai’yi tercih ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.