Başa Dön

Derin Anne’den Aile Buluşması

blank

Derin Anne’den Aile Buluşması

Okuma süresi 1 dakika

Derin Anne olarak bilinen Bebek İşaret Dili Eğitmeni Tuba Üstün, öğrencilerinin annelerinin ve yakın dostlarının katıldığı bir davet düzenledi.

La’ganita Restaurant’ta gerçekleştirilen davete Derin Anne Oyun Grubu’nda bulunan çocukların aileleri katıldı. Derin Anne Etkinlik Merkezi’nde sık sık bir araya gelen ve hep birlikte büyük bir aile profili çizen misafirlerin çocukları bir yandan oynarken diğer yandan bol bol sohbet etme imkanı buldular. Misafilerini kapıda karşılayarak tek tek ilgilenen Tuba Üstün ise örnek bir misafirperverlik sergiledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.