Başa Dön

Çol Ailesinin Mutlu Günü

blank

Çol Ailesinin Mutlu Günü

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye Genç İş Adamları Derneği Ankara Şubesi Eski Başkanı Sefa Çol, eşi Nagihan Çol için çocukları ile birlikte sürpriz bir doğum günü partisi düzenledi.

Ankara sosyal yaşamının tanınan isimlerinden Nagihan Çol, yeni yaşını eşi ve çocuklarının organize ettiği sürpriz doğum günü partisiyle kutladı. Çayyolu Behzat Restoran’da gerçekleşen kutlamaya Çol çiftinin yakın arkadaşları katıldı. “Mutlu Yıllar Seni Çok Seviyoruz Canımızsın Nagihan” yazılı pastasının mumlarını alkışlar eşliğinde söndüren Nagihan Hanım, bu gecede kendisini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: