Başa Dön

Çocuklar İçin Parıltı

blank

Çocuklar İçin Parıltı

Okuma süresi 1 dakika

Görme engelli çocukların yaşıtlarıyla aynı okullarda eğitim görmeleri için çalışan Parıltı Derneği, Beymen Home ile iş birliği sonucu ‘Parıltı’ isimli oda kokusunu tasarladı.

Türkiye’de 0-18 yaş arası görmeyen ve engelli çocukların kendi yaşıtlarıyla aynı okullarda okumalarına destek olmaya çalışan Parıltı Derneği, Beymen Home iş birliğinde ortak bir projeye imza attı. Aromaterapi Uzmanı Dr. Aslı Yazıcıoğlu desteğiyle görme engelli çocukların tasarladığı “Parıltı” isimli oda kokusu önceki gün Beymen Home Zorlu Center’da düzenlenen lansmanla tanıtıldı. Kokunun ilham verici gücünden yola çıkılarak 7-14 yaş arası çocuklar tarafından tasarlanan oda kokusunun üst notalarında portakal ve diğer turunçgiller kullanıldı. Çocukların hissettiklerinden ilhamla tasarlanan oda kokusu, altı hafta boyunca yaklaşık 20 saat süren atölye çalışmasıyla hazırlandı. Oda kokusunun satışından elde edilecek gelirin tamamı Parıltı Derneği’ne aktarılacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.