Başa Dön

Çocuklar İçin Çabaladılar

blank

Çocuklar İçin Çabaladılar

Okuma süresi 1 dakika

Çağdaş ve Bağımsız Yardımlaşma Derneği (ÇaBa)’nin sokak çocukları yararına gerçekleştirdiği “ÇaBa” oyununun galası Lütfi Kırdar’da yapıldı.

ÇaBa Derneği’nin 2012 yılı projesi olan ve aylardır ön hazırlıkları yapılan “ÇaBa” oyununun galası Lütfi Kırdar’da iş, sanat, spor ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. “İffet”, “Kuzey-Güney”, “Pis Yedili”, “Muhteşem Yüzyıl”, “Adını Feriha Koydum”, “Öyle Bir Geçer Zaman Ki”, “Bir Kadın-Bir Erkek” gibi beğenilen TV dizilerinden esinlenerek Gani Müjde ve Tükenmez Kalem ekibi tarafından kaleme alınan müzikli oyunun yönetmenliğini ise Ali Sunal üstlendi.

Bin sekiz yüz biletin tamamının iki yüz elli liradan satıldığı oyundan elde edilen dört yüz elli bin liralık yardım ile Ayvansaray Çocuk ve Gençlik Merkezi Müdürlüğü’nün binası yaptırılacak.

Doktor Özlem Cankurtaran’ın başkanı olduğu ÇaBa, 2007 yılında da yetmiş beş kişilik amatör oyuncu kadrosu ile “ÇaBaladık, Oynadık” adlı bir müzikli gösteri sahnelemiş ve geliri ile Bahçelievler 0-2 yaş kimsesiz çocuklar yuvası binasını tamamlamıştı.

 

[nggallery id=1322]

 


 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.