Başa Dön

İş Dünyasına İftar Yemeği

blank

İş Dünyasına İftar Yemeği

Okuma süresi 1 dakika

Coca Cola İç Anadolu Bölge Müdürlüğü, Ankara’nın seçkin işletme sahipleri için iftar yemeği düzenledi. Kentpark Marlinda Restaurant’ta düzenlenen iftar yemeğine çok sayıda işletme sahibi ve yönetici katıldı.

İftara katılan konuklar işletmeler ve gelecek planlarıyla ilgili sohbet edip birbirleriyle bilgi alışverişinde bulundu. Coco Cola Yöneticisi Kemal Özdendir gelen her konukla yakından ilgilenerek örnek bir misavirperverlik sergiledi. Konuklar yemeklerin ardından tertiplediği iftar yemeği için Özdendir’e teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.