Başa Dön

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 50 Yaşında 

blank

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 50 Yaşında 

Okuma süresi 1 dakika

 
Türkiye’nin en köklü ve saygın üniversitesi olan İstanbul Üniversitesi’ne bağlı Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 50. kuruluş yılını kutluyor.

Milli takımın yıldız futbolcusu Mehmet Topal’ın eşi Selda Topal’ın öncülüğünde, bu köklü ve saygın bilim yuvasında yetişen geleceğin bilim insanlarına bir parça da olsa katkıda bulunmak amacıyla “50. Yılda 50 Tıp Fakültesi öğrencisine eğitim bursu” kampanyası başlatıldı. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Vakfı ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Başhekimliği himayelerinde gerçekleştiren kampanyaya spor, iş ve sanat dünyasından destek yağdı. 50 tıp öğrencisine 1 yıllık burs kaynağı yaratılması hedeflenirken davet günü bu sayı 100’e çıktı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.