© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cennet Koyu’nda Nefes Kesen Yarış

Cennet Koyu’nda Nefes Kesen Yarış

İlk ayağı İstanbul’da başlayan, daha sonra Çeşme’de devam ederek Bodrum’da tamamlanan, ASTAŞ Holding’in ana sponsorluğunu üstlendiği Çakabey 931 Yarışı nefesleri kesti.

Yelken tutkunlarının ilgiyle takip ettikleri Çakabey Yarışları, Bodrum’da son buldu. The Residences at Mandarin Oriental’de düzenlenen görkemli ödül törenine ise dört yüzü yelkenci olmak üzere, sekiz yüzü aşkın davetli katıldı. Latin rüzgarlarının estiği muhteşem gecede, DJ performanslarıyla konuklar geç saatlere kadar eğlencenin keyfini çıkardı. Sporcular ödül töreninin ardından eğlenerek yorgunluk atarken, sanat, spor, medya ve iş dünyasından seçkin konuklarsa geç saatlere kadar unutulmaz saatler yaşadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.