© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cemiyetin Gençlik Sırrı

Cemiyetin Gençlik Sırrı

Ankara sosyal yaşamının tanınan simaları bu kez sağlık için biraraya geldi. Bilkent Salus restaurant’ta biraraya gelen hanımlar genç kalmanın ipuçlarını öğrendi.
Cemiyetin sevilen isimleri bu kez sağlıkları için toplandılar. Bilkent Salus restaurant’ta buluşan hanımlar PRP tedavisini ve faydalarını uzmanından dinlediler. Bilkent Estetik uzman doktorlarından Zilha Elma’nın genç kalmanın formülünü anlattığı PRP tedavisi, yani kan hücrelerini içeren plazmaların cilt ve saçlı deri altına enjeksiyonla uygulama yöntemini büyük bir dikkatle dinleyen hanımlar merak ettikleri soruları yönelttiler. Bir yandan hazırlanan ikramları tadan hanımlar diğer yandan duvara yansıtılan görselleride dikkatle incelediler. Cemiyetin sevilen isimleri sunum bittikten sonra uzun uzun sohbet ederek keyifli zaman geçirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.