© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Burns Night’a Yoğun İlgi

Burns Night’a Yoğun İlgi

Her sene olduğu gibi bu yılda İskoçya’nın milli şairi Robert Burns onuruna, doğum gününde bir kutlama yapıldı. Robert Burns İskoçların tarihinde ikonik bir figür olup, eserleri arasında dünyanın en çok tanınan ve bilinen şiir ve şarkıları da vardır.

“Burns Night”, Robert Burns’un yaş gününü kutlamak amacıyla dünya çapında düzenlenmektedir. İlk olarak ölümünden bir kaç yıl sonra arkadaş ve akrabaları tarafından anısını yaşatmak üzere düzenlenmeye başlanmış, sonrasında bu kutlama, doğum gününde yapılmaya başlanmıştır. Birleşik Krallık Rezidansı’nda Büyükelçi Sir Dominick Chilcott ve Lady Chilcott’un ev sahipliğinde bir akşam yemeği düzenlendi. Davete çok sayıda yabancı misyon temsilcisi ve iş insanı katılım gösterdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.