Başa Dön

Bodrum’da Başlayan Büyük Aşk

Bodrum’da Başlayan Büyük Aşk

Okuma süresi 1 dakika

Tmt Enerji Danışmanlık’ın Sahibi Mert Eren Türkgüven ile Dijital Ajans Kurucusu Gül Avcı, Wyndham Otel’de gerçekleştirilen şık bir tören ile dünyaevine girdi. Törene ailelerin yakın arkadaşı ile iş dünyasından çok sayıda isim katıldı.

Avcı ve Türkgüven çifti bir yıl önce yaz tatilinde Bodrum’da arkadaş ortamında tanıştılar. Nisan ayında yine Bodrum’da gerçekleştirilen renkli bir organizasyon ile nişanlanarak evliliğe ilk adımlarını attılar. Tüm konukların salondaki yerlerini almasının ardından alkışlar eşliğinde salona gelen çift, nikahın kıyılmasının ardından ilk danslarını gerçekleştirdi. Gece boyunca dans edip arkadaşlarıyla eğlenen aşıklar kendilerini bu özel günlerinde yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerini iletti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: