Başa Dön

Bodrum Tutkunları Buluştu

Bodrum Tutkunları Buluştu

Okuma süresi 1 dakika

BESA Grubun, “The BO Viera” projesinin tanıtımı için yeni açılan İstanbul ofisinde, BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci ev sahipliğinde yaza merhaba partisi yapıldı.

İnşaat sektöründe gerçekleştirdiği öncü projeleri ile yaklaşık yarım asırdır Ankara’ya ve Türkiye’ye damgasını vuran BESA Grup, İstanbul’daki ilk ofisini Zorlu Center’da açtı. Göz alıcı konumu ile Bodrum Riviera’sının muhteşem gün batımına sahip “The BO Viera” projesinin tanıtımı için yeni açılan İstanbul ofisinde yapılan İstanbul buluşmasına iş, gayrimenkul, sanat ve cemiyet dünyasından ünlü isimler katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.