Başa Dön

Beymen Armada’da Erkek Koleksiyonları Tanıtıldı

blank

Beymen Armada’da Erkek Koleksiyonları Tanıtıldı

Okuma süresi 1 dakika

Beymen Armada’da İmaj ve Stil Danışmanı Özlem Çakır’ın sunumuyla dünyaca ünlü markaların 2015 ilkbahar/Yaz erkek koleksiyonları tanıtıldı.

Beymen Collection’ın yaz koleksiyonunda yer alan terzi elinden çıkmış kusursuz görüntülerin yanı sıra ISAIA, Kiton, Corneliani gibi dünyaca ünlü markalara ait kombinlerin de yer aldığı sunuma giyimine özen gösteren erkekler yoğun ilgi gösterdi. Özlem Çakır yeni sezonda detaylı işçilikle hazırlanmış tasarımların, kravat ve poşet kullanımının ve astarsız, vatkasız, yumuşak omuzlu ceketlerin ön planda olacağını belirtti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.