© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Beşinci Yaşa Muhteşem Parti

Beşinci Yaşa Muhteşem Parti

Cemiyet hayatının renkli simalarından Gül Gölge Saygı ve ünlü işadamı Murat Saygı’nın çocukları Ali’nin beşinci yaş gününü Party Kids’te düzenlenen parti ile kutladılar.

Büyükler dış bahçede çeşitli ikramlar eşliğinde sohbet ederken, küçükler aktiviteler ve oyuncaklarla doyasıya eğlendiler. Ali’nin sevdiği çizgi roman kahramanlarından oluşan pastayı kardeşi Emir, annesi ve babasıyla birlikte kesti. Pasta kesiminden sonra partiye katılan çocuklara çim adam hediye edildi.

[nggallery id=1351]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.