Başa Dön

Başkonsolosa Veda

blank

Başkonsolosa Veda

Okuma süresi 1 dakika

İstanbul cemiyet hayatının önde gelen çiftlerinden Gülbin-Erkan Simitçioğlu, İtalya İstanbul Başkonsolosu Massimo Rustico’nın görevinin bitmesine günler
kala bir veda yemeği düzenlediler.

İstanbul’un gözde mekanı Reina’da gerçekleştirilen davete cemiyet hayatının tanınmış simaları katıldı. Kokteylle başlayan davete katılan konuklar gece boyunca canlı müzik eşliğinde keyifli dakikalar geçirdiler.

Gecenin geç saatlerine kadar devam eden davette konuklara leziz ikramlar sunuldu. Gecenin sonunda ise Başkonsolosun eşi Monica Rustico İstanbul’da çok güzel dostluklar kurduklarını ve çok sevdiklerini ve İstanbul’a fırsat buldukça geleceklerini söyledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.