© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Gelenekselleşen Özel Balo

Gelenekselleşen Özel Balo

Doubletree By Hilton Ankara Oteli geleneksel personel balosunu gerçekleştirdi.  Figen Biricik ve Orkestrasının sahne aldığı daha sonra da DJ Bülent Işık ile renklenen gecede Doubletree by Hilton Ankara Oteli personeli eğlenceli bir gece geçirdi. Gecede bir yılını dolduran çalışanlarına onur belgelerini Otel Genel Müdürü Levent Özaygen ve Departman Amirleri takdim etti. Eğlenceli bir gece geçiren Doubletree By Hilton Ankara Oteli personeli bir yılın stresinden arınarak, geceden keyifle ayrıldılar.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.