Başa Dön

Balayı Adresi New York

Balayı Adresi New York

Okuma süresi 1 dakika

Şık bir organizasyon ile 2021 yılında nişanlanan Arda Öztürk ile Esra Aksümer, JW Marriott’ta gerçekleşen düğün töreni ile mutluluğa evet dedi. Çiftin düğününe yakın dostları ve sevenleri akın etti.

Otomotiv sektöründe yönetici olan Arda Öztürk ve Aksümer Dayanıklı Tüketim firmasında yönetici olan Esra Aksümer, JW Marriott Hotel’de gerçekleşen şık bir düğün töreni ile dünya evine girdi. Çifti, yakın dostları ve sevenleri bu özel gününde yalnız bırakmadı. 2021’de Divan Çukurhan Otel’de gerçekleşen şık bir organizasyon ile nişanlanarak evliliğe ilk adımı atan genç çiftin nikâhına çok sayıda önemli isim şahitlik yaptı. Çift, düğünün ardından balayı için New York’u tercih etti. 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.