Başa Dön

Bakım ve Güzellik Üzerine Keyifli Söyleşi

Aslı Şen ve Dr. Cansen Yeni “Fashion and Beauty Talks” kapsamında Galeries Lafayette’de buluştu.

Bakım ve Güzellik Üzerine Keyifli Söyleşi

Okuma süresi 1 dakika

Aslı Şen ve Dr. Cansen Yeni “Fashion and Beauty Talks” kapsamında Galeries Lafayette’de buluştu.

Kök hücre yöntemi ile sağlık ve güzellik konusunda fark yaratan ONKIM danışmanı Dr. Cansen Yeni ve saç bakımı konusundaki deneyimlerini Ashley Joy markası ile sevenleriyle buluşturan Aslı Şen, “Fashion and Beauty Talks” kapsamında Galeries Lafayette’de bakım ve güzellik üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Davete İstanbul iş, Sanat ve Cemiyet hayatının tanınan simaları; Demet Sabancı Çetindoğan, Arzu Sabancı, Neslihan Sabancı, Özcan Sabancı, Sema Basa, Deniz Ayaydın, Işıl Reçber, Sitare Akdilek, gibi önemli isimler katılım gösterdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: