Başa Dön

Aynadaki Adam

blank

Aynadaki Adam

Okuma süresi 1 dakika

Hürriyet Gazetesi Muhabiri Haşim Kılıç ve Moda Fotoğrafçısı Murat Koçak tarafından düzenlenen “Aynadaki Adam” adlı fotoğraf sergisi sanatseverlerle buluştu.

“Bireysel Aşırı Tüketimin Doğal Çevre Üzerindeki Olumsuz Etkileri”ne dikkat çekmek amacıyla Hürriyet Gazetesi Muhabiri Haşim Kılıç ve Moda Fotoğrafçısı Murat Koçak tarafından düzenlenen “Aynadaki Adam” adlı fotoğraf sergisi Cer Modern’de sanatseverlerle buluştu. Haldun Dormen, Yıldız Kenter ve İlhan Cavcav gibi önemli isimlerin objektif karşısına geçtiği sergide medya, iş, bürokrasi ve cemiyet hayatından seçkin isimler biraraya geldi. Serginin amacına ulaştığını ve oldukça ilgi çekici bir şekilde sergilendiğini dile getiren konuklar Haşim Kılıç ve Murat Koçak’ı tebrik ettiler.

[nggallery id=1132]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.