© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Aylin Özal’dan Ziyafet

Aylin Özal’dan Ziyafet

1990 Türkiye Güzeli Aylin Özal, dekorasyonu yeni tamamlanmış evinde dostlarına çok özel bir davet verdi.

Cemiyet hayatının şık ve zarif ismi Aylin Özal, Bilkent’teki villasında düzenlediği davetle cemiyet hayatının ünlü bayanlarını ağırladı. Oldukça özel bir davet gerçekleştiren ve her detayı incelikle düşünen Aylin Özal tüm konuklarıyla yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergiledi. Dekorasyonu yeni tamamlanan nezih evinde konuklarını ağırlayan Aylin Özal bu tür davetlerle arkadaşlarını ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

[nggallery id=1415]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.