Başa Dön

Aya İrini’de Özel Anma Günü

blank

Aya İrini’de Özel Anma Günü

Okuma süresi 1 dakika

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili olan yeğeni Ömer Koç’un ev sahipliğinde Sevgi Gönül’ü Anma etkinliği Aya İrini’de şık bir davet yapıldı.

Sevgi Gönül anısına her yıl Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili olan yeğeni Ömer Koç’un ev sahipliğinde düzenlenen etkinlik her yıl olduğu gibi Topkapı Sarayı’nda bulunan Aya İrini Kilisesi’nde düzenlendi. Sevgi Gönül, ailesi ve yakınlarının katıldığı törenle ölümünün onuncu yılında şık bir davetle anıldı. Davetin ev sahipliğini yapan Ömer Koç, konuklarıyla gece boyunca yakından ilgilendi. Davetlilerin gelmesinin ardından her yıl olduğu gibi anma töreni konser ile başladı ve bu yılki şan resitalinde tenor Joseph Calleja, şarkılarını merhume Sevgi Gönül anısına seslendirdi. Konserin ardından ise yemeğe geçen davetliler bol bol sohbet ederek keyifli bir gece geçirdiler.
ok LALE BUDAK (2)_800x533

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.