© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ataşe’lerin Balosu Göz Kamaştırdı

Ataşe’lerin Balosu Göz Kamaştırdı

Başkent Ankara’da görev yapan askeri ataşelerin her yıl geleneksel olarak düzenlediği, ‘Askeri Ataşe Yardım Balosu’ bu yıl ilk kez basına açık olarak gerçekleştirildi. Hilton Otel’de düzenlenen balo göz kamaştırdı. Baloya katılan hanımlar birbirinden şık kıyafetleri ile göz kamaştırırken askeri üniformalı ataşeler renkli görüntüler oluşturdu. Başkentte görev yapan Askeri Ataşeler Topluluğu’nun düzenlediği geleneksel yardım balosuna, çok sayıda askeri ataşe, büyükelçi, yabancı misyon temsilcisi katıldı. Balo için adres olarak Hilton seçilirken gecenin organizatörlüğünü İsveç Büyükelçiliği Askeri Ataşesi Peter Adolfson üstlendi. Renkli görüntülerin oluştuğu balo, fuaye alanındaki kokteylle başladı. Kapıların açılmasıyla davetliler salondaki yerlerini aldılar. Peter Adolfson, çekiliş ve sürpriz hediye dağıtımının yapıldığı geceden elde edilen gelirin daha sonra belirlenecek bir yardım kuruluşu veya proje için kullanılacağını söyledi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren davette konuklar canlı müzik eşliğinde unutulmaz anlar yaşadılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.