© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Atakule’de Milli Kutlama

Atakule’de Milli Kutlama

Romanya’nın Ankara Büyükelçisi Gabriel Şopanda ve eşi Lavinia Ochea, ülkelerinin milli günü nedeniyle bir resepsiyon verdi.

Atakule’de düzenlenen resepsiyona Şopanda ve Ochea çifti ev sahipliği yaptı. Üç yıldır Türkiye’de görev yapan Büyükelçi Gabriel Şopanda, iki ülke arasındaki ilişkilerin her alanda güçlenerek devam ettiğini belirtti. Atakule geceye özel olarak Romanya bayrağının renkleriyle aydınlatıldı. Kutlamaya çok sayıda büyükelçi, yabancı misyon temsilcisi ve davetliler katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.