Başa Dön

Aşk ve Alışveriş Dolu Üç Gün

Aşk ve Alışveriş Dolu Üç Gün

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın en şık ve ferah alışveriş merkezlerinin başında gelen Kuzu Effect AVM, MAG PR Solutions organizasyonu ile kadın girişimcileri desteklemek amacıyla düzenlediği Shop & Love Alışveriş Festivali büyük ilgi gördü.

 

Ankara’nın en gözde alışveriş merkezleri arasında yer alan Kuzu Effect AVM, Shop & Love Festivali ile kadın girişimcileri ağırladı. Ev dekorasyonundan aksesuara, giyimden takıya birçok markayı konuk eden Kuzu Effect AVM, ziyaretçilerine alışveriş dolu üç gün yaşattı. Kadın girişimcileri desteklemek amacı ile yola çıktıkları bir proje olduğunu belirten Kuzu Effect AVM yönetimi, “Pandemi nedeni ile zor bir yıl geçirdik. Kendi üretimleri ile girişimcilik ruhunu sürdüren kadınlarımızı desteklemek amacı ile alışveriş festivalimizi gerçekleştirdik. Kadınların gücünü her alanda görmek bizleri ve ziyaretçilerimizi mutlu ediyor. Gelen misafirlerimizden de övgü dolu geri dönüşler aldık. Kadınlarımızı destekleyecek tüm projelerde her zaman olmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: