Başa Dön

Aquazzura İçin Şık Davet

blank

Aquazzura İçin Şık Davet

Okuma süresi 1 dakika

 

2011 yılında Floransa’da kurulmasından itibaren kısa süre içerisinde ayakkabı dünyasının önde gelen markaları arasında yer almayı başaran Aquazzura’nın yeni koleksiyonu BEYMEN Kavaklıdere mağazasında gerçekleştirilen özel bir davetle tanıtıldı.

 

Ayakkabı tutkunlarının yoğun ilgi gösterdiği davete iş dünyası ve cemiyet hayatından çok sayıda seçkin isim katılım gösterdi. Davet süresince markanın kurucusu ve tasarımcısı Edgardo Osorio davetlilerin her biri ile özel olarak ilgilenirken koleksiyonlar hakkında bilgi verdi, aynı zamanda kendi tasarlamış olduğu ayakkabı ve çizimlerini imzaladı. Davetliler Aquazzura’nın ürünlerini ilgiyle incelerken beğendikleri ürünleri almayı da ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: