© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ankara’nın Şarap Diyarı Wine House

Ankara’nın Şarap Diyarı Wine House

Wine House By Levni, Gazi Osman Paşa’da açıldı. Açılışta, cemiyet hayatından spor adamlarına kadar çok sayıda davetli bir araya geldi. Birbirinden lezzetli birçok şarabın bulunduğu mekanın sahipleri Selim Usubütün ve Ömer Eryetkin konuklarını ağırladı. Şef Baron Meshkin’in hazırladığı özel menüde birbirinden lezzetli yiyeceklerin yanı sıra unutulmuş lezzetler de yer alıyor. Yerli ve yabancı çok sayıda şarap markasının sunulduğu Wine House’da işletmeci Selim Usubütün Ankara’ya yakışır bir şarap mekanı olacaklarını belirtti. Yüz elli üç çeşit şarabın bulunduğu Wine House’un açılışına iş ve cemiyet hayatı yoğun ilgi gösterirken mekan, konuklardan tam not aldı.

 

 

[nggallery id=715]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.