© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ankara’nın Markaları Zirveye Yükseliyor

Ankara’nın Markaları Zirveye Yükseliyor

Ankara Genç İş Adamları Derneği ANGİAD tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Ankara’nın Markaları Zirvesi Rixos Grand Ankara’da yapıldı.

İş dünyasından sanat camiasına, bürokratlardan belediye başkanlarına çok sayıda davetli ve konuşmacının katıldığı; Ankara’da iş yapan ya da markasını Ankara’da oluşturanların yoğun olarak katıldığı zirvede daha önemli başarılar için paneller düzenlendi. ANGİAD Başkanı Abdullah Değer’in ev sahipliğinde gerçekleşen zirvede markalaşarak başarıya ulaşan isimlere plaket verildi. Katılımın oldukça yoğun olduğu Ankara’nın Markaları Zirvesi sabah başladı ve akşam saatlerine kadar sürdü.

 

[nggallery id=1198]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.