© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ankara’da Ege Hayali Gerçeğe Dönüşüyor

Ankara’da Ege Hayali Gerçeğe Dönüşüyor

Sinpaş GYO’nun Ege’nin güzelliklerinden ilham alarak gerçekleştirdiği Ege Vadisi projesi Çankaya Oran’da yükselirken, projenin örnek daireleri ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

 Sinpaş GYO’nun Ankara’da hayata geçirdiği projelerin en yenisi olan Ege Vadisi, şehrin prestijli semti Çankaya Oran’da yükseliyor. Alaçatı’yı Ankara’da canlandıracak olan ve Ege Vadisi’ndeki yaşamı yansıtmak üzere titizlikle hazırlanan örnek daireleri gezen Ankaralılar projeyi yakından inceleme fırsatı buluyor. Ege Vadisi, Ankaralıları başkent yoğunluğundan çıkarıp çok kısa süre içinde Ege’ye ulaştıracak. Alaçatı Çarşısı ile AVM’lerin boğucu havasından uzaklaşan Ankaralılar, açık havada tanıdıkları bildikleri esnaftan alışveriş yapmanın keyfini yaşayacak. Mogan Gölü ve orman manzaralı toplantı odaları, şehir manzaralı kütüphanesi, hobi atölyeleri, lounge alanları da Ege Vadisi’ndeki ayrıcalıklı yaşama zenginlik katacak. Sinpaş GYO, ilklere imza atılan Ege Vadisi ile Ankara’ya 600 milyon daha yatırıyor.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.