Başa Dön

Amerika ile Yeni İş Fırsatları Toplantısı

Amerika ile Yeni İş Fırsatları Toplantısı

Okuma süresi 1 dakika

Türk-Amerikan İş Adamları Derneği (TABA) Ankara Şubesi tarafından düzenlenen “Türk-Amerikan Ticareti ve Yeni İş Fırsatları” toplantısı, iş dünyasının önemli isimlerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

TABA Ankara Şubesi Başkanı Nuray Karalar’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Türk-Amerikan Ticareti ve Yeni İş Fırsatları” toplantısı, uluslararası firma temsilcilerinin, iş insanlarının ve protokolün katılımı ile Ankara Ticaret Odası’nda gerçekleşti. Ankara Başkanı Nuray Karalar’ın açılış konuşmasını yaptığı toplantıda birçok önemli konuya değinildi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.