Başa Dön

Almanya Birleşmenin 28. Yılını Kutladı

Almanya Birleşmenin 28. Yılını Kutladı

Okuma süresi 1 dakika

Almanya’nın Ankara Büyükelçisi Martin Erdamann, Almanya’nın Birliği Günü dolayısıyla Ankara’daki Almanya Büyükelçiliği’nde resepsiyon verdi. Resepsiyona Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, diplomatik misyon temsilcileri, Büyükelçiler ve birçok davetli katıldı.

Pekcan, Almanya’nın Ankara Büyükelçiliğinde “Alman Birliği Günü” nedeniyle düzenlenen resepsiyonda yaptığı konuşmada, etkinlikte bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Almanya’nın, Türkiye’nin en önemli iş ortağı olduğunu ifade eden Pekcan, iki ülke arasındaki 36 milyar dolarlık dış ticaret hacminin bu yıl sonu itibariyle 38 milyar dolara ulaşmasının hedeflendiğini söyledi. Almanya’nın Ankara Büyükelçisi Martin Erdmann konukları Türkçe selamlarken, eşi Marion Erdmann da “Yaşasın Türk-Alman dostluğu.” ifadesini kullandı. Konuklar gecenin ilerleyen saatlerine kadar dans edip Alman yemeklerinin tadına baktı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.