© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

“Aden” Koleksiyonu Büyüledi

“Aden” Koleksiyonu Büyüledi

Geçtiğimiz yıl ilk defilesini düzenleyen Özlem Keskin 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu düzenlenen şık bir defileyle tanıttı.

Aynı zamanda kızının adı olan “Aden” ismini taşıyan koleksiyonda duruluk ve saflığın sembolü beyaz ve tonlarını tercih eden Keskin, defile öncesinde düzenlenen kokteylde konuklarıyla yakından ilgilendi. Sosyal yaşam dünyasının seçkin isimlerinin katıldığı davette koleksiyonu hakkında konuklarına bilgiler veren Özlem Keskin zamansız tasarımların altına imza attığını ve tasarımlarında el işçiliğinin ön plana çıktığını söylerken, koleksiyonun zarafet, masumiyet ve saflığı temsil ettiğini ve bu yüzden kızının adı olan “Aden” adını verdiğini belirtti. Defile saatinin gelmesinin ardından ise konuklar yerlerini alırken defileyi büyük bir ilgiyle takip ettiler. Defilenin ardından Özlem Keskin tebrikleri kabul ederken, katılan tüm konuklarına teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.