Başa Dön

Vakko’dan Moda Merkezi

blank

Vakko’dan Moda Merkezi

Okuma süresi 1 dakika

‘Vakko Moda Merkezi’ Nakkaştepe’de gösterişli bir açılış ile hizmet vermeye başladı. Yapımı iki yılda tamamlanan ‘Vakko Moda Merkezi’nin açılışına sanat ve
iş dünyasından önemli isimler katıldı. Vakko Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko açılışa katılan davetlileri tek tek kapıda karşıladı. Vakko Moda Merkezi’nin içinde bir müze, oditoryum ve 30 bin kitap kapasitesiyle Vitali Hakko adını taşıyacak bir de sanat kütüphanesi yer alıyor.  Açılışa katılan konuklar Carmen Mota’nın sanat direktörlüğünde Fuego isimli flamenko gösterisini izleme imkanı buldular.  Ünlü Amerikalı mimarlık firması REX tarafından yapılan dünyada bir ilki temsil eden Moda Merkezi’nin tamamı özel bir cam ve çelikten oluşuyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.