Başa Dön

Kalite Ve Estetiğin Birleşimi

blank

Kalite Ve Estetiğin Birleşimi

Okuma süresi 1 dakika

Mobilya ve dekorasyonun öncü isimlerinden Fatih Kıral, dünyanın en kaliteli yatakları arasındamgösterilen White and Soft’la birleşti.

White and Soft By Fatih Kıral ismiyle hayata geçen yeni projenin açılışı Anadolu yakasında Cemil Topuzlu Caddesi’nde yapıldı. “Yenileyen yatak” konseptinin yanı sıra kalitesi ve konforuyla dikkatleri çeken White and Soft’u estetik bir dokunuşla buluşturan Fatih Kıral açılışta White and  Soft’un kurucusu Cem Akın ile birlikte ev sahipliği yaptı. Cemiyetin yoğun ilgi gösterdiği açılış, davetliler tarafından beğeniyle karşılandı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.