Başa Dön

Ankara’ya Barmaki Dokunuşu

blank

Ankara’ya Barmaki Dokunuşu

Okuma süresi 1 dakika

İngiltere’nin en ünlü ressamlarından İranlı S.R. Barmaki’nin eserleri Ankara’da sanatseverlerle buluştu. Haziran ayı sonuna kadar sergilenen tablolar büyük ilgi gördü.

Rixos Otel’de düzenlenen sergide İranlı ressam S.R. Barmaki’nin eserleri sanatseverlerle buluştu. İki eliyle de resim yapabilen ender ressamlardan olan Barmaki’nin tabloları yoğun ilgi gördü. Otuz yılın ardından eserleri Ankara’da sergilenen sanatçı, resime yedi yaşında başladı. Bugün yetmiş yaşında olan ünlü ressam sergiye katılamasa da gönderdiği mesajla Ankara’ya olan yakınlığını dile getirdi. Barmaki, çalışmalarına hala Oxford Street’deki atölyesinde devam ediyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.