Başa Dön

Açık Kapı Bir Kapı Daha Açıyor

blank

Açık Kapı Bir Kapı Daha Açıyor

Okuma süresi 1 dakika

2005 yılında kurulan ve birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan Açık Kapı Sosyal Sorumluluk Derneği Kültür ve Sanat İşletmesi, Bay İnşaat-42 Maslak projesi ana sponsorluğunda sanat platformunda büyük önem taşıyan Sovereign Art Foundation-Avrupa Sanat Ödülü Sergisi’ni Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda ücretsiz olarak sanatseverlerin hizmetine açtı.

Üç yüze yakın sanatçının katıldığı yarışmada seçici kurul üyeleri otuz sanatçının eserini sergilenmeye değer buldu. Serginin amaçlarından biri ise genç sanatçıları uluslararası alanda sanat dünyasının önemli küratör ve sanat kurumlarıyla buluşturan bir misyonu da gerçekleştirmek. Otuz sanatçının eseri, düzenlenecek olan özel bir gala yemeğiyle satışa sunulacak ve satıştan elde edilen gelirlerin yüzde ellisi Açık Kapı Derneği’nin “Koruyucu Ruh Sağlığı” projesi kapsamında fiziksel ve sosyal açıdan dezavantajli çocukların rehabilitasyonu için kullanılacak.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.