Başa Dön

Büyükelçinin Eşinden Arkadaşlarına Veda Yemeği

blank

Büyükelçinin Eşinden Arkadaşlarına Veda Yemeği

Okuma süresi 1 dakika

İsviçre Büyükelçisi Walter Haffner’ın eşi Tamar Almagor arkadaşları için veda yemeği düzenledi. Yemeğe iş ve cemiyet hayatından tanınan isimler katılım gösterdi.

Yakında Türkiye’den ayrılacak olan olan Tamar Almagor, büyükelçilik rezidansında arkadaşları için davet düzenledi. Katılım gösteren herkesle yakından ilgilenen Almagor, Beril Çavuşoğlu’na kendisine böyle güzel arkadaşlar kazandırdıdğı için teşekkür etti. Türkiye’den çok güzel anılarla ayrılacağını söyleyen Almagor, fırsat bulduğunda tatillerinde Türkiye’ye geleceğini dile getirdi. Almagor ve davetliler gün boyunca uzun uzun sohbet etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.