Başa Dön

Kredi Çekeceklere Denizbank’tan Müjde

blank

Kredi Çekeceklere Denizbank’tan Müjde

Okuma süresi 1 dakika

Denizbank ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı arasında imzalanan protokol ile Kentsel dönüşüm kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar Denizbank’ı tercih ettiğinde masraflar alınmayacak.
Denizbank, kentsel dönüşüm kredisi kullanacak müşterilere kendilerini tercih etmeleri halinde dosya masrafı, ekspertiz ücreti ve ipotek ücreti istemeyecek. Vatandaşları sevindirecek bu protokol Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Rixos Otel’de imzalandı. Protokol törenine Denizbank perakende bankacılık grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk ile Çevre ve Şehircilik bakanlığı Alt yapı ve Kentsel dönüşüm hizmetleri Genel Müdürü Vedad Gürgen katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.